12 věcí, které bychom měli okamžitě přestat dělat, pokud chceme dosáhnout lepší život

Podívejte se, čemu všemu byste se měli vyhnout, pokud chcete žít vskutku spokojený a šťastný život.

1247


Tento úkaz nás obklopuje každý den. Podívejte se na zprávy, přečtěte bulvár. Všude samé bezcitné urážky. Toto škození jiným ale ve skutečnosti škodí i vám. Hledejte proto v sobě alespoň trochu empatie.

Podvádění a narušování morálních zábran pouze proto, že můžete

Podvádění je vaše volba, ne chyba a už vůbec ne výmluva! Pokud se rozhodnete podvádět a daří se vám to, nemyslete si, že člověk, kterého jste zradili je blázen, právě naopak, je to člověk, který vám věřil víc, než jste si kdykoliv zasloužili. Neměli byste dělat nemorální věci jen proto, že smíte a nikdo a nic vám jejich nezakazuje. Nepodvádějte. Buďte čestní k jiným a hlavně sami k sobě.

04-3

Skrývání vaší osobnosti

Nehrajte se na nikoho jiného, každý z nás je přece unikátní stvoření, bez ohledu na pohlaví, sexuální orientaci, rasu, či věk. Pokud předstíráte, že jste někým jiným, lžete jiných a také sami sebe. Neměňte to, kým opravdu jste. Užívejte si to, že jste jiní.

Neustále přesvědčování o tom, že jste nej

Muži a ženy, kteří stále potřebují přesvědčovat okolí o tom, co dokázali, jsou mimořádně otravní a vyčerpávají nás. To, jak prezentujete svůj neustálý úspěch může někdy ponížit lidi kolem vás. Vyvarujte se toho, vám by to také nebylo příjemné. Svět se netočí jen kolem toho, jak bude váš úspěch opěvovat veřejnost.

Být zarytý perfekcionista

Nic není dokonalé. Ani váš domov, ani vaše auto a, světe div se, ani lidé kolem. Dokonalými se stávají právě díky své nedokonalosti. Nechte už ten perfekcionismus jít, ztotožňovat se s chybami, které život přináší a začnete žít!

05-3

1
2
ZDROJinterez