Interpretace testu:

1. Cesta představuje tvůj postoj k okolnímu světu. V případě, že sis představil cestu se spoustou aut a kolemjdoucích, tak si s největší pravděpodobností velmi aktivní a zaneprázdněný člověk, který optimálně využívá svůj čas pro práci i volný čas. V případě, že sis představil polní cestu, tak můžeš žít poklidným životem. Cesta s výmoly a drobnými kamínky je zase známá trápeními a zklamáními, které tě trápí.

2. Slunce přestavuje tvé plány, představy a cíle. Vycházející slunce znamená, že si právě na cestě ke svým cílům. Pokud je slunce přímo nad hlavou, pak se snažíš své plány právě realizovat. Pokud se však jedná o západ slunce, je pravděpodobné, že si již dosáhl většinu svých cílů.

3. Plot symbolizuje překážku. Čím vyšší je plot, tím máš více tendenci přehánět a zveličovat své selhání, pády.

4. Způsob jakým se dostaneš přes plot, ukazuje, jak překonáváš překážky ve svém životě. Pokud si přemýšlel nad přelezením plotu nebo ses pokoušel najít jeho bránu, tak si pak flexibilní při řešení problémů a snažíš se je vyřešit ihned.

5. Les představuje tvůj vnitřní svět. Volba mezi světlem a tmou lesa může naznačovat, jak vnímáš svůj život, zda jej vnímáš pozitivní nebo negativní. Smíšený les naznačuje, že si velmi zajímavá osoba, která se snaží naučit vždy něco nového. Pokud si zvolil jeden druh stromu, tak si podle všeho racionálně smýšlející člověk. Si spolehlivý a víš, co chceš.

6. Klíčem k úspěchu je tvoje štěstí. Čím menší je klíč, tím je důležitější pro tebe vztah s tvým partnerem, tvoje štěstí a duchovní blaho. Větší klíč může znamenat, že hmotné věci mají pro tebe vyšší prioritu. Hezčí klíč odhaluje, že dáš na estetickou stránku svého života. Volba vzít klíč s sebou prozrazuje o tobě, že jsi člověkem, který nikdy nemine příležitost. Zavěšení klíče na strom nebo jeho nezodvihnutí označují lidi, kteří si nevšímají dobré příležitosti, které je potkaly.

7. Voda představuje tvé pocity. Je symbolem člověka, kterého miluješ. Pokud se jedná o klidné jezero, pak budete ty a tvůj partner vyrovnání. Rychle tekoucí řeka nebo vodopád znamená, že jsi vášnivý a chceš získat co nejvíce pozornosti od své milované osoby.

8. Pokud si zvolíš, že u vody posedíte, tak to může znamenat, že jen v blízkosti svého partnera si šťastní. Dotýkání se vody nebo koupání se v jezeře, řece znamená, že potřebuješ více pozornosti od svého partnera.

9. Slunce ti i nyní může říci, zda se tvé plány budou úspěšně realizovat.

1
2
ZDROJklocher.sk
LIKE ak sa ti príspevok páčil