Lásce je těžko porozumět. Většinou i v případě, že se jedná o vaše vlastní pocity.

Proč se inteligentní lidé vědí jen těžko s někým zaplést do vztahu?

Příliš analyzují své pocity a pocity jiných osob

comp

Tento typ lidí je naprosto skvělý ve sbírání informací a v následné analýze pocitů jiných lidí. Následují předčasné uzávěry. Nějaké nedorozumění, problémy, hádky? Smůla, automaticky se k sobě nehodíte. Čau a pá.

Potřebují příliš mnoho času, aby se otevřely druhé osobě

shy

U lidí, kteří příliš mnoho přemýšlejí se rozum nikdy nezastaví. Výsledkem toho je i fakt, že tito lidé se neumějí otevřít někomu jen tak lehce. Každý vztah totiž berou jako příliš velký risk. Ale řekněme si na rovinu, který vztah není riskantní?

Příliš porovnávají s předchozí zkušeností

Thinking young woman with looking up at many questions mark isolated on gray wall backgroundToto je další pastí pro bystré lidi. Problém, který zruinoval předešlý vztah hned nemusí zákonitě pohřbít i ten nynější. Bolest, kterou jim způsobil předešlý rozchod v nich vyvolává strach, že tato nešťastná zkušenost se přenese i do osoby, se kterou jsou nyní.

Úmyslně si vybírají možnost být sami

lon

To je fakt. Inteligentní lidé si uvědomují, že být sám je pro ně lepší, než být s nějakou osobou, která prostě není jejich. Toto je jejich rozhodnutí, které si plně uvědomují. Většina z těchto lidí tak zůstává o samotě. No ne kvůli tomu, že by o nich nikdo nejevil zájem, ale proto, že si tuto možnost sami vybrali.

ZDROJinterez
LIKE ak sa ti príspevok páčil