To je změna!

Kdysi obézní Alvina Rayne (32) se rozhodla, že se pomstí svému expartnerovi, který ji pro její nadváhu šikanoval a častoval nadávkami.

Žena se zaťala a rapidně zhubla, dnes je o 60 kilogramů lehčí, má manžela, dvě děti a je konečně spokojená. Svému bývalému, který když spatřil sexy fotky Alvininej nové postavičky a chtěl se k ní znovu vrátit, dala mu košem.

cgje9xstskdaryabhxneqq-man-ela-sashu-spoznala-po-as-chudnutia

Žena, která je v současnosti již dvojnásobnou maminkou, vážila 125 kilogramů. Pro své rozměry musela nosit mužské oblečení, čelit nadávkám a posměškům od frajera. “Pamatuji si, jak mi říkal: si neschopná, ošklivá, když tě nechám, už nikdy si nikoho nenajdeš, a to proto, že nejsi schopna zhubnout ani jen gram,” cituje Daily Mail některé z urážek. V roce 2009 si řekla dost, přítele poslala k vodě a začala se zdravě stravovat a cvičit. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Její štíhlou figuru jí mnozí závidí. Stala se z ní blogerka, která pomáhá ženám.

4op4tobmtrursrtzy7hvca-v-roku-2009-mala-125-kg-v-roku-2016-u-len-65-kg

“Když jsem začala s dietou, svou stravu jsem si rozdělila na 75% zdravých tuků, 20% proteinů a 5% sacharidů,” pokračuje. “Momentálně jsem šťastná tak, jak ještě nikdy v životě,” dodala Alvina, která opět našla lásku v manželovi Sashovi (32).