Kanibalismus je něco, co nás děsí, je to jakési kulturní tabu, kterého se bojíme. Nejstrašnější na tom je, že kanibalové jsou skuteční a žijí mezi námi. Čti to jen na vlastní odpovědnost!

Albert Fish – tento chlapík byl monstrum, a to doslova. Byl sadistický, trpěl bludy a stal se z něj sériový vrah, pedofil a kanibal. K jeho obětem patřila 10letá holčička, kterou Fish unesl, zavraždil a nakonec i snědl. O šest let později poslalo toto monstrum rodině nevinného děvčátka list s podrobným popisem průběhu celého zvěrstva. Díky listu se policii podařilo Fishe vypátrat, zatknout a obvinit. Kanibal byl popraven v roce 1936 v New Yorku.

Issei Sagawa – japonský student, který studoval anglickou literaturu v Paříži. V roce 1981 zastřelil svou spolužačku, kterou v průběhu následujících dvou dní snědl. Sagawu zatkli a uznali ho psychicky nemocným, na základě čeho ho deportovali ze země. Nejhorší na případě je, že chyba úředníků mu dovolila opustit psychiatrickou léčebnu asi rok po jeho zadržení. Dnes je volný a žije v Japonsku.

Andrej Čikatilo – ukrajinský sériový vrah a násilník, který pracoval jako učitel, se přiznal k více než 50 vraždám. Čikatilo se nejprve se svými oběťmi spřátelil, pak je zabil a snědl. Vrah uvedl, že jeho činy měli sexuální motiv, protože nedokázal jinak dosáhnout vzrušení. Jeho běsnění ukončila jedna z největších operací v historii ruské policie a v roce 1994 byl Čikatilo popraven.

Pokračování článku najdete na následující stránce ->
--reklama--
POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU
--reklama--