Během svého života se podle psychologů zamilujeme jen do tří typů lidí a každý nám přinese do života jiný typ lásky.

Být do někoho zamilovaný je běžná věc. Podle psychologů se však během svého života zamilujeme jen do tří typů lidí. Každý z nich nám do života přinese nový druh lásky, která nás nějakým způsobem zraní, zklame, ale tím pádem i obohatí a posílí. Toto jsou tedy tři typy lásky, se kterými se můžeme setkat.

1.Typ – láska ze střední

První reálné lásky zažíváme na střední škole. Je to období našeho života, když jsme ještě velmi mladí a nerozvážní a proto se díváme na svět přes růžové brýle. Myslíme si, že tyto lásky budou trvat už navždy. I když možná cítíme, že vztah není přesně takový, jak bychom chtěli, stále máme potřebu s někým chodit, držet se za ruce na ulici, či vyměňovat si zamilované pohledy před přáteli.

V tomto čase jsme ochotni ignorovat vše, co nám ostatní říkají, protože naše srdce je přesvědčeno, že to, co zažívá, je pravá láska. A chce si ji udržet za každou cenu. Jsme ochotni obětovat všechno. Při tomto typu lásky nás více zajímá to, jak se na nás dívají druzí, než to, jak se vidíme my sami. A to dokonale zapadá do nádherné představy, kterou o lásce máme.

tritypylasky1

Pokračování článku najdete na následující stránce ->
--reklama--
POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU
--reklama--