Dejte si tuto směs pod jazyk před spaním: Nikdy se neprobudíte unavení!

[hana-code-insert name=’TopFloat Left’ /][dropcap]S[/dropcap]tále více lidí si stěžuje, jací jsou bez energie. Není přitom řeč jen o starších, stejně se cítí i mladší ročníky. Co je důvodem? Nedostatek spánku? Nejideálnější je spát pravidelně 7-8 hodin, ale lidé se noří do říši snů ve skutečnosti přibližně na 6 hodin. I když si mnozí řeknou, že jde pouze o 1-2 hodiny méně, i ty však mohou mít velký vliv na naše zdraví.

Problémy se spánkem

Mnozí mají problémy s usínáním a netuší, co je za tím. Přitom stačí jen omezit kofein, sledování televize či práci na počítači alespoň hodinu před tím, než se uložíte do postele. Když pracujete na počítači, váš mozek je ve vysoké pohotovosti, takže potřebuje nějaký čas na to, aby se uklidnil. V opačném případě, pokud si lehnete do postele hned po vypnutí počítače, nečekejte, že usnete do jedné hodiny.

[irp posts=”3635″ name=”Vědci zjistili, proč jsou inteligentní lidé absolutně mizerní ve vztazích”]

lyzicka-himalajska-sol

Konečně vitální a plni energie!

[hana-code-insert name=’Inline’ /]

Existuje přírodní prostředek, který vám pomůže se spánkem! Jde o efektivní lék, díky kterému se probudíte plni energie a svěží a vitální. Nejlepší na tom je, že ho nemusíte kupovat, pravděpodobně ho totiž už máte doma! Tajemstvím tohoto domácího přírodního přípravku je himálajská sůl. Himálajská růžová sůl je velmi užitečná na migrény, rovněž podporuje funkci nadledvin v jejich úsilí bojovat proti chorobám. Ba co víc, je velmi užitečnou pomůckou v procesu hubnutí. Může ovlivnit hladinu serotoninu (neurotransmiter, hormon pohody a štěstí), takže lze říci, že pomáhá v boji proti depresi. A ta nejdůležitější věc … Himalájská sůl stabilizuje hladiny melatoninu, tedy hormonu, který je rozhodující pro dobrý spánek.

himalajska-ruzova-sol

Jediné, co musíte udělat, je smíchat 5 čajových lžiček organického medu s 1 lžičkou růžové himálajské soli ve skleněné nádobě. Každý večer byste měli konzumovat tento domácí prostředek před tím, než jdete spát. Stačí si dát 1 lžičku pod jazyk. Usnete rychleji a už se nikdy neprobudíte unavení!

"
Loading...