Podívej se, jak vypadá ideál ženské krásy v 21 různých zemích světa. Jedna modelka, 26 designérů, photoshop a to, jak je dnes krása vnímána.

Fotka Esther bez úpravy

Ideál ženskej krásy v podaní 26 krajín. Súhlasíš, že v jednoduchosti je krása?

Esther Honig, 24-letá redaktorka v rádiu v Kansas City, přišla s perfektním nápadem a dokonalým plánem jeho realizace. Během práce s designéry a grafiky se v její hlavě zrodila myšlenka, vidět jak lidé kolem celého světa definují ženskou krásu. Fotku vlastního portrétu poslala grafikovi na Srí Lance s prosbou, aby ji udělal krásnou. Výsledek byly růžové rty a zelené oční stíny.

Když fotku posílala do dalších zemí s podobnou prosbou, grafici celkem nepochopili její požadavku. Proto to upřesnila a řekla, ať ji upraví tak, aby vypadala jako žena z jejich země v módním časopise. Esther dostala výsledek od 26 designérů z 26 zemí (zatím), které si můžeš prohlédnout. S projektem však plánuje pokračovat tak dlouho, jak to bude možné.

Přesvědč se, jak vypadá ideál ženské krásy a najdi ten svůj vlastní. Souhlasíš, že v jednoduchosti je krása nebo ne? Jakoby řekla Miranda Kerr, ženy jsou jako květiny. Růže nemůže soutěžit se slunečnicí a naopak. Každý jeden květ je jedinečný a přesně totéž platí i o ženách.

Pokračování článku najdete na následující stránce ->
--reklama--
POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU
--reklama--