Vyzkoušíte je také? Toto je podle studie 10 nejoblíbenějších poloh pro pohlavní styk.

Když se řekne nejlepší poloha pro pohlavní styk, jakou polohu si představíte? Vědci se dlouho zabývali průzkumem nejoblíbenějších poloh a nakonec přišli s velmi zajímavým žebříčkem. Na něm se nachází 10 nejoblíbenějších poloh. Jejich průzkumu se zúčastnilo 2 000 lidí a my se společně na zmíněný žebříček podíváme.

Poloha zezadu – Jednoduchá a rozhodně nejlepší. Vědci tvrdí, že při pořádném styku se lidé nepotřebují sobě dívat do očí. Důležitý je stimul. Navíc tato poloha je u žen velmi oblíbená, protože během ní nejčastěji dosahují orgasmu. Muži tuto polohu také milují.

Misionář – Klasická poloha, která si se svou oblíbeností zasloužila druhé místo. Tuto polohu praktikují lidí, kteří nepotřebují zkoušet nové věci. Podle vědců jde o nejemotivnější polohu.

Pokračujte ve čtení na další straně!

Koník – Žena je jako “na koni”, takže ovládá penetraci a vše s ní spojené. Muži tuto polohu milují, protože mají rádi, když si to žena dokáže pořádně užít.

Nohy nahoru – Podobná poloha misionářovi, akorát má žena nohy ve vzduchu. Tato poloha je velmi oblíbená hlavně u žen, protože během ní dochází často k ženskému orgasmu.

69 – Všichni moc dobře víme, jak tato poloha vypadá, takže ji nebudeme zbytečně popisovat. Překvapením je však umístění této polohy v žebříčku. Nachází se až na pátém místě. Když však vezmeme v potaz praktičnost této polohy, dává to smysl.

Pokračujte ve čtení na další straně!

"
Loading...