Nemocný chlapeček před smrtí otevřel oči a zašeptal mamince jen tři slova…

Co si pomyslíte o člověku, který vám řekne, že se bojí koberečků v koupelně? Dnes vám prozradíme příběh Ruth Scully, která tímto problémem opravdu trpěla. Nejedná se však o nepochopitelnou fobii nebo zajímavou úchylku. Toto je příběh velké lásky!

Ruth byla radostí bez sebe, když se dozvěděla, že je těhotná. Narodil se jí syn jménem Nolan a společně si žily klidným šťastným životem. Milovala ho nejvíce na světě a on jí tu lásku bezpodmínečně opětoval.

Když měl Nolan 2 roky, začal mít problémy s nosem. Neustále se stěžoval na plný nos a vše se zhoršilo během jedné noci, kdy se začal dusit.

Zpočátku ho léčili na infekci, přesto byly jeho výsledky neuspokojivé. V roce 2015 mu odstranili mandle. Po dalších vyšetřeních se však zjistilo, že má rabdomyosarkom – rakovinu příčně pruhovaných svalů a ihned se začalo s chemoterapií.

Všichni se modlili za jeho život, bohužel v únoru 2017 bylo jasné, že už s touto chorobou nedokáže zápasit. Ruth přišla ke svému synovi a řekla mu, že už nemusí bojovat. Chlapeček pocítil úlevu a řekl, že nejvíce se snažil právě kvůli ní. Objímajíc synka, Ruth řekla, že brzy bude v nebíčku a nemusí se ničeho obávat.

Nolan se rozhodl, že se bude v nebíčku hrát, dokud se k němu nepřidá i jeho matka. Ruth si ho chtěla vzít domů, ale on se rozhodl zůstat v nemocnici.

Následujících 36 hodin se od něj nehnula ani na krok. Potom ho poprosila, aby chvilku počkal a ona se mezi tím osprchuje. Obvykle v této situaci ji Nolan čekal na koberečku hned vedle sprchy, ale tentokrát zůstal v posteli…

Po vrácení ze sprchy našla Ruth kolem posteli synka doktorů, kteří jí řekli, že upadl do kómatu. Lehla si k němu a v tom okamžiku se stalo něco neuvěřitelné. Chlapeček se probudil jen na pár sekund a před smrtí ještě řekl: “Miluji tě, mami.”

Od té doby se bála sprchovat, protože kobereček při sprše zůstane už navždy prázdný. Je těžké si představit, co všechno se v ní muselo odehrávat, ale poslední jeho slova a úsměv ji budou hřát u srdce až do momentu, dokud se opět nesetkají…

"
Loading...