Úvod Zajímavosti Mnoho lidí tvrdí, že jsou sapiosexuálové. Pokud se najdete v následujících 6...

Mnoho lidí tvrdí, že jsou sapiosexuálové. Pokud se najdete v následujících 6 bodech, tak jste jím i vy

Každý z nás má jiné preference týkající se lidí, hlavně partnera. Pro někoho je důležitá vypracovaná postava, pro někoho bankovní konto, pro mnoho lidí smysl pro humor ... a takto bychom mohli pokračovat do nekonečna. Víte ale, co je na jiných lidech nejpřitažlivější pro sapiosexuála?

Setkali jste se už někdy s pojmem sapiosexuál? Jednoduše řečeno, sapiosexuáli jsou milovníci inteligence. Na jiných jejich nezaujme vzhled, ani majetek, ale nejdříve to, co mají v hlavě. Možná si pomyslíte, vždyť to přece pro každého normálního člověka. Proč by proto měl být řazen do zvláštní skupiny. Pokud jste však sapiosexuál a nesmírně intenzivně vás přitahuje inteligence, chápete, že to není jen nový módní trend. Jak tedy poznáte, že patříte k sapiosexuálom?

Upřednostníte dobrou knihu před posezením v baru

Porovnání barů a knih zní sice jako klišé, ale podstatou je, že si vyberete místo, kam se vydáte raději. Důležité pro sapiosexuála není jen to, kde tráví svůj čas, ale zejména s kým. Představte si potulování se po muzeu v Louvru a prohýřeno noc v baru plném potenciálních nápadníků. Kam byste šli raději? Pokud jste si vybrali muzeum, je velká šance, že jste sapioseuxuál.

book

reklama

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU