Sledujte, jak konopí ničí rakovinné buňky pod mikroskopem

Výsledky léčby u lidí se liší v závislosti na stadiu onemocnění.

1323

[hana-code-insert name=’TopFloat Left’ /]Není žádným tajemstvím, že konopí se díky svým silným účinkem používá při léčbě rakoviny.

Tyto informace prezentují mnohé vědecké studie, které jsou v současnosti dostupné každému z nás.

My vám dnes přinášíme studii, která zjistila něco průlomové.

Jak konopí účinkuje na rakovinné buňky

Ve videu níže (v angličtině) můžete vidět, jak konopí ničí nádorové buňky, přičemž ty zdravé nepoškozuje.

Původně o tom mluví Paul Armentano, vedoucí analytik pro Národní organizaci pro reformu zákonů marihuany.

Kanabinoidy, biologické aktivní látky vyskytující se v konopí, dávají lidem naději, že zvítězí nad rakovinou.

Tyto informace pronikly na veřejnost v roce 1970, ale jen přednedávnem se o nich začalo diskutovat mnohem více. Jak uvádí deník Washington Post v článku z 18. srpna 1974:

“Kanabinoidy zpomalily růst rakoviny plic, rakoviny prsu a leukémie u laboratorních myší a prodloužili jejich život až o 36%.”

[irp posts=”4304″ name=”Psychologové sestavili žebříček 79 nejinteligentnějších psů. Které psí plemeno je podle odborníků to nejinteligentnější?”]

Tuto výzkumnou studii do značné míry pohřbila americká aféra Watergate z roku 1972, při které do sídla Demokratické strany v komplexu Watergate násilně pronikli pracovníci republikánského prezidenta Richarda Nixona a umístili tam odposlouchávací zařízení.

Byla to první z mnoha zpráv, které prokázaly účinnost konopí jako léku proti rakovině.

“U laboratorních zvířat léčených v průběhu 10 dnů s dávkou delta 9 THC (tetrahydrokannabinolu) byl zaznamenán opožděný růst rakovinového nádoru. U myší léčených po dobu 20 dnů s dávkou delta 8 THC a CBN (kanabilu) došlo ke snížení původní velikosti nádoru.”

Výzkum konopí a rakoviny

Rakovina je vážná a v současnosti jí trpí mnoho lidí. Existují mnohé faktory, které mají vliv na vznik tohoto onemocnění. Od genetické predispozice, přes životní styl, až po chronický stres.

Z mnoha příběhů onkologických pacientů vyplývá, že chemoterapie, naděje, víra a zdravá strava jsou ty nejdůležitější aspekty úspěšného vyléčení. Mnozí z nich píší o účincích konopí, které jim pomohlo se vyléčit.

[hana-code-insert name=’Inline’ /]

O protinádorových účincích konopí jsme již dříve psali v článku s názvem: Konopí léčí rakovinu a státní úřady to celou dobu vědí. Zde jsou důkazy.

Tento výzkum je pro současnou medicínu určitě přelomový a dává naději mnoha nemocným lidem. Vyzkoušejte konopí i vy, ať už při prevenci nebo při léčbě. Doporučujeme vám vyzkoušet výrobky v bio kvalitě.

[irp posts=”4371″ name=”Zdravý nápoj nebo nepřítel? Co se stane, když vypijeme hodně čaje za den?”]

Závěr

Budeme rádi, pokud se s námi v komentářích podělíte o své zkušenosti s konopím při léčbě různých onemocnění. Možná tím pomůžete mnohým, kteří to potřebují.

ZDROJbadatel
Pokračování článku najdete na následující stránce ->
--reklama--
POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU
--reklama--