Šokující realita o pití koly: Po tomto na ni ani jen nesáhnete!

Muži, kteří plánují rodinu a zároveň rádi pijí kolové nápoje, by se měli mít na pozoru! I když bublinkové sladké nápoje jsou populární zejména v létě, protože dokážou osvěžit, drsnější pohlaví by mělo dát od nich ruce pryč. Podívejte se, proč!

2849

[hana-code-insert name=’TopFloat Left’ /]Vědci zjistili, že tento sladký nápoj, kterému mnozí nevědí odolat, může ovlivnit mužů způsobem, který se jim rozhodně nebude líbit. Ovlivňuje totiž jejich mužnost! Studie přichází se šokujícím tvrzením, že nadměrné pití koly a jiných šumivých nápojů může poškodit mužnost. Hrozí tak negativní následky do budoucna.

 

Ohrožuje plodnost

Pití jednoho litru perlivého nápoje denně může snížit počet spermií o celých 30% a vede tak k erektilní dysfunkci. Přišel na to výzkum, provedený na Copenhagen University Hospital. Muži, kteří se přiznali, že jsou závislí na kole, měli mnohem méně aktivních spermií ve srovnání s těmi, u kterých kolové nápoje nepatří do jídelníčku. Studie se zaměřila na 2 554 mužů. Upozornila na to, že opačné pohlaví, holdující tomuto sladkému nápoji mělo průměrný počet spermií přibližně 35 milionů na jeden milimetr. Ostatní přitom měli 56 milionů na milimetr. I když 35 milionů ještě stále patří do normálního rozmezí, tito muži jsou však již ohroženi a stávají se později neplodnými.

[irp posts=”4333″ name=”Dejte si tuto směs pod jazyk před spaním: Nikdy se neprobudíte unavení!”]

2017

Otázkou zůstává, co je konkrétně za tímto negativním účinkům. Údajně neexistuje souvislost mezi úrovní kofeinu v kolových a jiných perlivých nápojích a nižším počtem spermií u mužů. Pravděpodobně je za tím jiná složka.

Která složka v nápoji je na vině?

[hana-code-insert name=’Inline’ /]

Už vědci z univerzit Nicolaus Copernicus University a Franciszek Łukaszczyk Memorial Hospital v Polsku zjistili, že nadměrné pití koly a některých jiných šumivých nápojů mají souvislost s muži, kteří trpí erektilní dysfunkcí. Vědci zároveň poznamenali, že zatímco dosažení erekce souvisí od mnoha faktorů, a to fyzických i psychických, některé složky v šumivých nápojích, zdá se, že skutečně přispívají k tomuto problému. Sladidlo přidávané do nápojů by mohlo způsobit poškození tepen v penisu, případně brání volnému proudění krve do svalu.

Pití plechovky koly nebo jiného osvěžujícího nápoje jednou za čas by neměl mít žádné alarmující nežádoucí účinky. Avšak ti, kteří je často pijí, by se tomu měli vyvarovat. Cukr obecně se považuje za jed 21. století, který nezabíjí jen sperma, ale i celkově lidské zdraví.

ZDROJzoznam
Pokračování článku najdete na následující stránce ->
--reklama--
POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU
--reklama--