Svlečená 6 letá holčička přišla v noci za rodiči: Z nálezu v jejím pokoji vám naskočí husí kůže

[hana-code-insert name=’TopFloat Left’ /]Šestiletá holčička žijící s rodiči v anglickém Dorsetu se v jednu noc probudila na něco hrůzostrašné.

V noci přišla za rodiči a řekla jim, že se ji v posteli někdo dotýkal. Ti si nejprve samozřejmě mysleli, že se jejich dcerce jen něco zdálo, ale pak si její nevlastní otec uvědomil, že malá je vysvlečená z pyžama, píše mirror.co.uk.

Okamžitě se vydal do dětského pokoje a naskytl se mu děsivý pohled. V posteli spal muž, 25-letý Jervaise Jones, jak ho policie později identifikovala. V noci se vplížil do domu přes kuchyňské okno a lehl si k holčičce do postele. Svlékl ji pyžamo a i on sám měl stažené kalhoty.

pedofilia

Máma dítěte říká: “Šla spát v pyžamu s obrázkem myšky Minnie, když nás v noci probudila, neměla ho na sobě. Ptala jsem se, proč je vysvlečená a na to mi dcerka odpověděla, že ji svlékl jakýsi chlap.” Když muže našli, okamžitě zavolali policii a partner zavřel ženu s dcerkou do ložnice, aby se jim nic nestalo.

Zatčen chlap se dokonce snažil obhájit, že nikoho neokradl ani neobtěžoval. V minulosti už byl obviněn z obtěžování 13-letého děvčete, ale soud mu vinu nedokázal. Případ se 6-letým holčičkou stále není uzavřen.

17325-el-feminismo-y-su-vinculo-con-la-pedofilia-500x300

Pokračování článku najdete na následující stránce ->
--reklama--
POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU
--reklama--