Pamatuj, je důležité, aby si na otázky odpověděl co nejrychleji a nejlépe bude, pokud své odpovědi zapíšeš na papír. Vybírat můžeš z možností v závorkách.

1. Cesta – Představ si sebe, jak stojíš sám na cestě. Popiš, jak vypadá tato cesta. (Je prašná, rušná nebo nějaká jiná?)

2. Slunce – Kde vidíš slunce v současnosti? (Je nahoře na obloze nebo ne? Je před tebou nebo za tebou?)

3. Plot – Představ si, že procházíš po cestě, kterou sis zvolil, když tu najednou vidíš plot. Jak vypadá? Jaký je? (Je vysoký nebo nízký?)

4. Jak na druhou stranu – Abys mohl pokračovat na své cestě, musíš se dostat přes plot. Jak to uděláš? (Přeskočíš ho, půjdeš vedle něj nebo najdeš branku, kterou se dostaneš přes plot?)

5. Les – Aby ses dostal na místo svého určení, musíš pokračovat v chůzi a projít přes les. Jak vypadá? (Je zarostlý nebo ne? Světlý nebo tmavý? Je to smíšený les nebo jsou tam stromy jednoho druhu?)

6. Klíč – Uprostřed lesa je cesta, na které najdeš klíč. Co s ním uděláš? (Vezmeš ho, necháš ho na zemi nebo ho snad zavěsíš na strom?)

7. Voda – Jak budeš procházet po cestě, uvidíš vodu. Jaká je? (Jde o klidné jezero nebo rozbouřenou řeku či dokonce vodopád?)

8. Odpočinek – Tvá cesta je pomalu v konci a ty vidíš dům, ze kterého vychází tvoje vysněná polovička. Co budete dělat? (Zůstanete sedět u vody nebo se budete koupat v jezeře, řece?)

9. Slunce – Kde je slunce teď? (Je za tebou, nad tebou nebo před tebou?)

Po zodpovězení těchto otázek se viz na interpretaci testu, kterou najdete na druhé straně.

Pokračování článku najdete na následující stránce ->
--reklama--
POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU
--reklama--