Tento jednoduchý test osobnosti odhalí hodně o tvém vnímání života

Pamatuj, je důležité, aby si na otázky odpověděl co nejrychleji a nejlépe bude, pokud své odpovědi zapíšeš na papír. Vybírat můžeš z možností v závorkách.

1. Cesta – Představ si sebe, jak stojíš sám na cestě. Popiš, jak vypadá tato cesta. (Je prašná, rušná nebo nějaká jiná?)

2. Slunce – Kde vidíš slunce v současnosti? (Je nahoře na obloze nebo ne? Je před tebou nebo za tebou?)

3. Plot – Představ si, že procházíš po cestě, kterou sis zvolil, když tu najednou vidíš plot. Jak vypadá? Jaký je? (Je vysoký nebo nízký?)

4. Jak na druhou stranu – Abys mohl pokračovat na své cestě, musíš se dostat přes plot. Jak to uděláš? (Přeskočíš ho, půjdeš vedle něj nebo najdeš branku, kterou se dostaneš přes plot?)

5. Les – Aby ses dostal na místo svého určení, musíš pokračovat v chůzi a projít přes les. Jak vypadá? (Je zarostlý nebo ne? Světlý nebo tmavý? Je to smíšený les nebo jsou tam stromy jednoho druhu?)

6. Klíč – Uprostřed lesa je cesta, na které najdeš klíč. Co s ním uděláš? (Vezmeš ho, necháš ho na zemi nebo ho snad zavěsíš na strom?)

7. Voda – Jak budeš procházet po cestě, uvidíš vodu. Jaká je? (Jde o klidné jezero nebo rozbouřenou řeku či dokonce vodopád?)

8. Odpočinek – Tvá cesta je pomalu v konci a ty vidíš dům, ze kterého vychází tvoje vysněná polovička. Co budete dělat? (Zůstanete sedět u vody nebo se budete koupat v jezeře, řece?)

9. Slunce – Kde je slunce teď? (Je za tebou, nad tebou nebo před tebou?)

Po zodpovězení těchto otázek se viz na interpretaci testu, kterou najdete na druhé straně.

"
Loading...