V jaké poloze usínáte? Podívejte se na to, co o vás poloha ve které spíte prozrazuje a jaká poloha je pro spánek nejlepší.

O tom, jak má člověk spát tak, aby se vyspal co nejlépe, se dohadují odborníci už opravdu dlouhá desetiletí. Nejčastěji odborníci doporučují spát na boku, ale nedávný průzkum potvrdil, že lidé, kteří spí na zádech, si odpočinou nejvíce.

Poslední průzkum dokonce přišel na to, že poloha, ve které člověk spí, o něm dokáže prozradit opravdu mnoho. Například lidé, kteří spí na levém boku, jsou většinou velmi dobře vzdělaní. Ti, kteří spí na pravém boku pravděpodobně hodně kouří a pijí kávu. Co prozrazuje o lidech spaní na břiše?

Pokračujte ve čtení na další straně!

Lidé, kteří usínají často na břiše, podle statistického výsledku průzkumu rádi holdují alkoholu. A zaměstnanci veřejných služeb mají problém držet se jedné polohy a zkoušejí celou řadu různých pozic, než se jim v některé podaří usnout. My se však dnes nebudeme zabývat pouze tím, co jaká poloha o člověku dokáže prozradit, ale společně se podíváme i na to, která poloha je pro člověka nejlepší.

Pokračujte ve čtení na další straně!

"
Loading...