Mladá žena podezřívala svého přítele z nevěry, a tak vymyslela plán, kterým ho měla nachytat. Rozhodla se, že napíše stručný dopis, ve kterém mu oznámí, že ho už nemiluje a odchází. Tento dopis položila na postel, schovala se pod ni a čekala, dokud se její partner vrátí domů.

Když se muž vrátil, všiml si, že jeho přítelkyně není doma, a tak si uvařil jídlo a šel se osprchovat. Po sprše se rozhodl, že si půjde lehnout a tehdy si všiml dopis, který ležel na posteli. Žena s napětím čekala na to, jak bude reagovat.

Muž nejprve nehybně stál u postele a pak vzal svůj mobil a někam volal. Jeho slova zněla takto: “Ahoj zlato, tak jsem se konečně zbavil té krávy a o chvilku jsem u tebe. Je mi nesmírně líto, že jsem s ní ztratil tolik času, ale my spolu všechno doženeme. Jdu k tobě.” Po vyslechnutí tohoto telefonátu žena nemohla uvěřit vlastním uším.

Když se z prvotního šoku jakž takž vzpamatovala, vylezla zpod postele. Sedla si na postel a tehdy si všimla, že na listu je něco dopsáno. V tom momentě přišlo další překvapení – “Láska, příště se, prosím tě, lépe schovej, bylo ti vidět nohy. Šel jsem do obchodu koupit něco dobrého, o chvíli jsem zpět. Miluji tě.”